Sohbetmi Mirc indir
Gündoğdu, ”Mazlumlardan Yana Tarafız”
Gündoğdu, ”Mazlumlardan Yana Tarafız”

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “Memur-Sen dünyanın dört bir yanındaki mazlumların kimliğine bakmadan her zaman yanlarında oldu, olmaya devam edecek.

Gündoğdu, “Mazlumlardan Yana Tarafız”

 

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “Memur-Sen dünyanın dört bir yanındaki mazlumların kimliğine bakmadan her zaman yanlarında oldu, olmaya devam edecek. Yine kimliğine bakmadan zalimlerin karşısında oldu, olmaya devam edecek. Biz Tarafız. Filistin halkı özgür oluncaya kadar da taraf olacağız. Siyonist İsrail insanlığın ortak utancıdır.  Katil İsrail’i kınıyor ve lanetliyoruz” dedi.

 

 

Genç Memur-Sen tarafından iftar programı düzenlendi. Programda konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, “Amacımız büyük Türkiye, Anadolu’yu hikmet eğitiminin merkezi yapmaktır. Bunu gençlerle başaracağız. Medeniyet fikrimizi, ilim, irfan ve kültür sütunları üzerine temellendireceğiz. Hem büyük Türkiye’yi hem de kadim medeniyeti birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu. Türkiye’de gençlerin ”bonzai” ile zehirlendiğini ifade eden Gündoğdu, gençlerin geleceğe değerlerle hazırlanması gerektiğinin önemine dikkat çekti.

 

SİYONİST İSRAİL İNSANLIĞIN ORTAK UTANCIDIR

İsrail’in sahur ve iftar vakti Filistinlilere yönelik başlattığı ağır saldırıları kınayan Gündoğdu, “Memur-Sen dünyanın dört bir yanındaki mazlumların kimliğine bakmadan her zaman yanlarında oldu, olmaya devam edecek.  Yine kimliğine bakmadan zalimlerin karşısında oldu, olmaya devam edecek. Tarafız. Filistin halkı özgür oluncaya kadar da taraf olacağız. Gazze’de öldürülen çocukların sayısı bugün itibarıyla 30’un üzerinde. Bu sadece terörist devlet İsrail’in Gazze’ye saldırısı değil, batı uygarlığı ile İslam medeniyetinin kavgası. Siyonist İsrail insanlığın ortak utancıdır.  Katil İsrail’i kınıyor ve lanetliyoruz” dedi. Gündoğdu, konuşmasında, konfederasyon tarafından yapılan yardımları hatırlatarak, ”Görünen o ki, Gazze’deki ateş yeni bir yardım kampanyasını başlatmamızı beraberinde getirecek” dedi.

 

CUMHURBAŞKANI MAZLUMLARIN SESİ OLMALI

 Cumhurbaşkanlığı seçimi konusuna ilişkin de açıklamalarda bulunan Gündoğdu, 30 Mart yerel seçimleri öncesine göre üslupların olumlu olduğunu, nazik şekilde, demokrasinin ileri yansımalarını gördüklerini söyledi. Gündoğdu, ”Slogan ‘Ekmek için Ekmeleddin.’ Emek örgütüyüz ekmeği çok önemsiyoruz ama ekmekten önce cumhurbaşkanlığı gibi bir makama aday olanların en azından doğuştan gelen haklar, mal, can, din, akıl, nesil emniyeti gibi dini, ırkı, inancı ne olursa olsun bu hakların korunması için taraf olması gerekmez mi?” diye sordu. Gündoğdu, “Biz dünya mazlumlarının sesi olacak bir Cumhurbaşkanı istiyoruz” dedi.

 

PERŞEMBE GÜNÜ ÇİN ELÇİLİĞİ ÖNÜNDEYİZ

Doğu Türkistan’da yaşayan Uygur Türklerinin oruç tutmasının yasaklandığını hatırlatan Gündoğdu, haftaya perşembe günü Ankara’nın Çin Büyükelçiliği önünde iftar yaparak, oruç tutması yasaklanan Doğu Türkistanlıların yaşadığı sıkıntıyı duyurmak istediklerini bildirdi. Gündoğdu, “Doğu Türkistan’da yaşayan kardeşlerimizin oruç tutmasının yasaklanması vicdansızlıktır” dedi.

 

GENÇ MEMUR-SEN 81 İLDE TEŞKİLATLANDI

Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan ise, ayrım yapmadan bütün gençlikle gönül köprüsü kurduklarını belirterek, 81 ilde teşkilatlandıklarını söyledi.

 Beyhan, Genç Memur-Sen’in sadece kendi içine kapalı olmadığını, bütün gençlik teşkilatlarıyla ortak çalıştığını belirtti.

BİLGİLER
tarafından 14 Temmuz 2014 - 17:19 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 425 Kez kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Radyo Geveze
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Kabataş’ta şüpheli çanta alarmı!..

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çantanın bulunduğu yere güvenlik şeridi çekerek olay yerine bomba imha... [Devamı]

Kabataş’ta şüpheli çanta alarmı!
Hakimlerin tayin isyanı

Cumhurbaşkanı’na hakaret suçunu düzenleyen TCK’nın 299. maddesini, anayasaya aykırı olduğu gerekçesiyle... [Devamı]

Hakimlerin tayin isyanı
Giresun – Şebinkarahisar’daki ..

Operasyonda 1 terörist öldürülürken, ormanlık alana kaçan 4 teröristin yakalanması için operasyonun sürdüğü... [Devamı]

Giresun – Şebinkarahisar’daki çatışma kamerada!
Çilem Karabulut’a verilen ceza belli..

Çilem Karabulut, 2013 yılında evlendiği 1 çocuğunun babası Hasan Karabulut’tan iddiaya göre sürekli şiddet... [Devamı]

Çilem Karabulut’a verilen ceza belli oldu
Köy yolunda 100 kiloluk bomba imha edildi!..

Genç İlçesi ile Servi Köyü arasında yeni yapılmakta olan karayolunun sağ şeridine, PKK’lılar tarafından... [Devamı]

Köy yolunda 100 kiloluk bomba imha edildi!
Erdoğan GATA’da

Tedavisine GATA’da devam edilen Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Necmettin Tetik, Şırnak’ın... [Devamı]

Erdoğan GATA’da
Şehit ateşi Edirne’ye düştü

Mardin Midyat’ta teröristlerce İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen bombalı saldırıda şahit düşen... [Devamı]

Şehit ateşi Edirne’ye düştü