Sohbetmi Mirc indir
Futbolda haftanın programı
Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig’e 11. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta 15., Beyaz Grup’ta 16. hafta, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 14. hafta müsabakaları yapılacak.
Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

SPOR TOTO SÜPER LİG

BUGÜN:

19.00 Akhisar Belediyespor-Torku Konyaspor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 İstanbul Başakşehir-Bursaspor (Başakşehir Fatih Terim)

YARIN:

13.30 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Balıkesirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

30 KASIM PAZAR:

16.00 Mersin İdmanyurdu-Sivasspor (Tevfik Sırrı Gür)
19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
1 Aralık Pazartesi:
18.00 Kardemir Karabükspor-Beşiktaş (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.30 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)

-PTT 1. LİG

BUGÜN:

18.00 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
19.30 Giresunspor-Antalyaspor (Giresun Atatürk)

YARIN:

14.00 Adana Demirspor-Orduspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
14.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)
15.30 Osmanlıspor-Manisaspor (Osmanlı)
18.30 Altınordu-Karşıyaka (Manisa 19 Mayıs)

30 KASIM PAZAR:

13.30 Denizlispor-Elazığspor (Denizli Atatürk)
13.30 Bucaspor-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)
18.30 Albimo Alanyaspor-Adanaspor (Alanya Oba)

SPOR TOTO 2. LİG

KIRMIZI GRUP
—————–
YARIN:
13.30 MKE Ankaragücü-Kırklarelispor (Ankara 19 Mayıs)

30 KASIM PAZAR:

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Gölbaşıspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)
13.00 Pazarspor-Nazilli Belediyespor (Arhavi İlçe)
13.00 Gümüşhanespor-Göztepe (Gümüşhane Yenişehir)
13.30 Tepecikspor-Hatayspor (Tepecik)
13.30 BUGSAŞ Spor-İnegölspor (Ankara OSTİM)
13.30 Altay-Kocaeli Birlikspor (İzmir Atatürk)
13.30 Bandırmaspor-Sarıyer (Bandırma 17 Eylül)

BEYAZ GRUP
—————
YARIN:

13.00 1461 Trabzon-Keçiörengücü (Ahmet Suat Özyazıcı)

30 KASIM PAZAR:

13.30 Ümraniyespor-Menemen Belediyespor (Ümraniye Belediyesi)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Bayrampaşa (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
13.30 Yeni Malatyaspor-Körfez İskenderunspor (Malatya İnönü)
13.30 Hacettepe-Pendikspor (Cebeci İnönü)
13.30 Fethiyespor-Centone Karagümrük (Muğla Atatürk)
13.30 Tokatspor-Konya Anadolu Selçukspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.30 Kartalspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Kartal)
13.30 Turgutluspor-Ofspor (Turgutlu 7 Eylül)

SPOR TOTO 3. LİG

1.GRUP
———-
YARIN:

13.00 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Tuzlaspor (Akçaabat Fatih)

30 KASIM PAZAR:

13.30 Kızılcabölükspor-TUTAP Şekerspor (Tavas İlçe)
13.30 Manavgatspor-İstanbulspor (Evrenseki)
13.30 Kırıkhanspor-Adliyespor (Kırıkhan İlçe)
13.30 Çorum Belediyespor-Batman Petrolspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Gaziosmanpaşa-Darıca Gençlerbirliği (Stadı henüz açıklanmadı)
13.30 Tire 1922-Niğde Belediyespor (Tire 4 Eylül)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Çatalcaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

2.GRUP
———-
30 KASIM PAZAR:

13.00 Erzincan Refahiyespor-Kemer Tekirovaspor (Erzincan 13 Şubat)
13.00 Arsinspor-Eyüpspor (Arsin İlçe)
13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Yeni Diyarbakır (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
13.30 Çine Madranspor-Gölcükspor (Çine Yüksel Yalova)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Yeşil Bursa (Sancaktepe Belediyesi)
13.30 Çankırıspor-Payas Belediyespor 1975 (Çankırı Atatürk)
13.30 Derincespor-Halide Edip Adıvarspor (İsmetpaşa)
13.30 68 Yeni Aksarayspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dağılgan)
13.30 Maltepespor-Dardanelspor (Maltepe Hasan Polat)

3.GRUP
———-
YARIN:

13.30 Ankara Demirspor-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Cebeci İnönü)

30 KASIM PAZAR:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Silivrispor (Bayburt Genç Osman)
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor (Van Atatürk)
13.30 Etimesgut Belediyespor-Sandıklıspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)
13.30 Bergama Belediyespor-Erzin Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.30 İstanbul Güngörenspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Mimar Yahya Baş)
13.30 Orhangazispor-Kayseri Şekerspor (Orhangazi İlçe)
13.30 Beylerbeyi-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
 

BİLGİLER
tarafından 29 Kasım 2014 - 01:34 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 372 Kez kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Radyo Geveze
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Kabataş’ta şüpheli çanta alarmı!..

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çantanın bulunduğu yere güvenlik şeridi çekerek olay yerine bomba imha... [Devamı]

Kabataş’ta şüpheli çanta alarmı!
Hakimlerin tayin isyanı

Cumhurbaşkanı’na hakaret suçunu düzenleyen TCK’nın 299. maddesini, anayasaya aykırı olduğu gerekçesiyle... [Devamı]

Hakimlerin tayin isyanı
Giresun – Şebinkarahisar’daki ..

Operasyonda 1 terörist öldürülürken, ormanlık alana kaçan 4 teröristin yakalanması için operasyonun sürdüğü... [Devamı]

Giresun – Şebinkarahisar’daki çatışma kamerada!
Çilem Karabulut’a verilen ceza belli..

Çilem Karabulut, 2013 yılında evlendiği 1 çocuğunun babası Hasan Karabulut’tan iddiaya göre sürekli şiddet... [Devamı]

Çilem Karabulut’a verilen ceza belli oldu
Köy yolunda 100 kiloluk bomba imha edildi!..

Genç İlçesi ile Servi Köyü arasında yeni yapılmakta olan karayolunun sağ şeridine, PKK’lılar tarafından... [Devamı]

Köy yolunda 100 kiloluk bomba imha edildi!
Erdoğan GATA’da

Tedavisine GATA’da devam edilen Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Necmettin Tetik, Şırnak’ın... [Devamı]

Erdoğan GATA’da
Şehit ateşi Edirne’ye düştü

Mardin Midyat’ta teröristlerce İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen bombalı saldırıda şahit düşen... [Devamı]

Şehit ateşi Edirne’ye düştü