Sohbetmi Mirc indir
Bu hafta hangi maçlar var?
Bu hafta hangi maçlar var?

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig’e 26. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta 30, Beyaz Grup’ta 34, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 29. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

-Spor Toto Süper Lig

Yarın:

13.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Balıkesirspor-Mersin İdmanyurdu (Balıkesir Atatürk)

16.00 Eskişehirspor-Medicana Sivasspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Yeni Rize Şehir)

5 Nisan Pazar:

13.00 Bursaspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Bursa Atatürk)

13.00 Akhisar Belediyespor-Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom Arena)

19.00 Torku Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir)

6 Nisan Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-İstanbul Başakşehir (Başakşehir Fatih Terim)

-PTT 1. Lig

Yarın:

14.00 Orduspor-Manisaspor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Kayserispor-Giresunspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Elazığspor-Bucaspor (Elazığ Atatürk)

18.30 Karşıyaka-Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

5 Nisan Pazar:

13.30 Boluspor-Albimo Alanyaspor (Bolu Atatürk)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Osmanlıspor (Kamil Ocak)

16.00 Adanaspor-Denizlispor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Antalyaspor-Altınordu (Akdeniz Üniversitesi)

6 Nisan Pazartesi:

19.00 Şanlıurfaspor-Samsunspor (Şanlıurfa GAP Arena)

-Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup:

5 Nisan Pazar:

13.30 Nazilli Belediyespor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Nazilli)

14.30 Gölbaşıspor-BUGSAŞ Spor (Gölbaşı)

14.30 Sarıyer-Altay (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Göztepe-MKE Ankaragücü (İzmir Atatürk)

14.30 Gümüşhanespor-Pazarspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.30 Kırklarelispor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

14.30 Kahramanmaraşspor-Bandırmaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Hatayspor-Kocaeli Birlikspor (Antakya Atatürk)

14.30 İnegölspor-Tepecikspor (İnegöl)

-Beyaz Grup:

5 Nisan Pazar:

14.30 Yeni Malatyaspor-Pendikspor (Malatya İnönü)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Körfez İskenderunspor (Tarsus)

14.30 Ümraniyespor-Bayrampaşa (Ümraniye Belediye)

14.30 1461 Trabzon-Menemen Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Turgutluspor-Keçiörengücü (Turgutlu 7 Eylül)

14.30 Kartalspor-Ofspor (Kartal)

14.30 Tokatspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Gaziosmanpaşa)

14.30 Fethiyespor-Aydınspor 1923 (Fethiye)

6 Nisan Pazartesi:

14.30 Hacettepe-Centone Karagümrük (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

-Spor Toto 3. Lig

-1. Grup:

5 Nisan Pazar:

14.30 Şekerspor-Çorum Belediyespor (Polatlı)

14.30 Tuzlaspor-Bursa Nilüferspor (Tuzla Belediye)

14.30 İstanbulspor-Tire 1922 (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Darıca Gençlerbirliği-Batman Petrolspor (Darıca)

14.30 Manavgatspor-Kırıkhanspor (Evrenseki)

14.30 Adliyespor-Zonguldak Kömürspor (Bağlum Belediye)

14.30 Çatalcaspor-Kızılcabölükspor (Ziya Altınoğlu)

-2. Grup:

5 Nisan Pazar:

14.30 Gölcükspor-68 Yeni Aksarayspor (Gölcük)

14.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Arsinspor (Doğan Seyfi Atlı)

14.30 Yeni Diyarbakır-Erzincan Refayihespor (Diyarbakır Atatürk)

14.30 Eyüpspor-Çankırıspor (Eyüp)

14.30 Payas Belediyespor 1975-Derincespor (Payas)

14.30 Halide Edip Adıvarspor-Kemer Tekirovaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.30 Çine Madranspor-Sancaktepe Belediyespor (Çine Yüksel Yalova)

14.30 Yeşil Bursa-Maltepespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.30 Dardanelspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)

-3. Grup:

5 Nisan Pazar:

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kazım Karabekir)

14.30 Anadolu Üsküdar 1908-Orhangazispor (Beylerbeyi 75. Yıl)

14.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kemalpaşa Ulucak)

14.30 Kayseri Şekerspor-Etimesgut Belediyespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

14.30 Sandıklıspor-Bergama Belediyespor (Sandıklı)

14.30 Erzin Belediyespor-Sakaryaspor (Erzin)

14.30 Ankara Demirspor-Bayburt Grup Özel İdare (Cebeci İnönü)

14.30 Silivrispor-İstanbul Güngörenspor (Silivri)

14.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Beylerbeyi (Ayvalık Hüsnü Uğural)

BİLGİLER
tarafından 05 Nisan 2015 - 01:26 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 616 Kez kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Radyo Geveze
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Kabataş’ta şüpheli çanta alarmı!..

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çantanın bulunduğu yere güvenlik şeridi çekerek olay yerine bomba imha... [Devamı]

Kabataş’ta şüpheli çanta alarmı!
Hakimlerin tayin isyanı

Cumhurbaşkanı’na hakaret suçunu düzenleyen TCK’nın 299. maddesini, anayasaya aykırı olduğu gerekçesiyle... [Devamı]

Hakimlerin tayin isyanı
Giresun – Şebinkarahisar’daki ..

Operasyonda 1 terörist öldürülürken, ormanlık alana kaçan 4 teröristin yakalanması için operasyonun sürdüğü... [Devamı]

Giresun – Şebinkarahisar’daki çatışma kamerada!
Çilem Karabulut’a verilen ceza belli..

Çilem Karabulut, 2013 yılında evlendiği 1 çocuğunun babası Hasan Karabulut’tan iddiaya göre sürekli şiddet... [Devamı]

Çilem Karabulut’a verilen ceza belli oldu
Köy yolunda 100 kiloluk bomba imha edildi!..

Genç İlçesi ile Servi Köyü arasında yeni yapılmakta olan karayolunun sağ şeridine, PKK’lılar tarafından... [Devamı]

Köy yolunda 100 kiloluk bomba imha edildi!
Erdoğan GATA’da

Tedavisine GATA’da devam edilen Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanı Binbaşı Necmettin Tetik, Şırnak’ın... [Devamı]

Erdoğan GATA’da
Şehit ateşi Edirne’ye düştü

Mardin Midyat’ta teröristlerce İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen bombalı saldırıda şahit düşen... [Devamı]

Şehit ateşi Edirne’ye düştü